06/12/2017, Tekst: Agnieszka Antosz, zdjęcia: Magdalena Kasprzak oraz FOTOS

Podczas tegorocznego XXV Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Rybniku tradycyjnie zorganizowaliśmy konkurs dla kibiców. Tegoroczny odbył się pod hasłem "Kibic na medal".  Zapraszamy do relacji oraz wyników konkursu!

06/12/2017

Za nami Jubileuszowy - Śląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych, który mieliśmy okazję już po raz 25  współorganizować. Zapraszamy do relacji z wydarzenia.

05/12/2017, Tekst, zdjęcia: Ewelina Jagieło

"OD paprotki do węgielka, czyli kolejna lekcja regionalizmu. Tym razem okazją do odwiedzin Żorksiego Centrum Regionalnego był DZIEŃ GÓRNIKA.

03/12/2017, Tekst, zdjęcia: Ewelina Jagieło

Dzięki zaproszeniu od Fundacji PKO Banku Polskiego nasi najmłodsi podopieczni mieli okazję, już 3 grudnia, spotkać się ze Św. Mikołajem! Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z "MIKOŁAJEK".

02/12/2017, Tekst: Monika Karkowska - Kościcka, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. U nas także z tej okazji przedszkolaki oraz najmłodsi  uczniowie  zaprosili  do szkoły swoje Pluszowe Misie, by mogły wspólnie z nimi spędzić dzień. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z urodzinek:)