10/11/2018, Agnieszka Śpiewok, zdjęcia Magdalena Kasprzak i Agnieszka Śpiewok

W ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania niepodległości nasi uczniowie wraz z pracownikami szkoły utworzyli na szkolnym placu zabaw flagę Polski oraz odśpiewali hymn.

09/11/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak

Grupa naszych uczniów wraz z rodzicami miała okazję do wspólnej zabawy i sprawdzenią swoich umięjętności podczas turnieju bowlingowego w ramach projektu "SZKOŁA ZYCIA". Zapraszamy do relacji.

08/11/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

NAsze przedszkolaki mają za sobą "pierwsze kroki" jeśli chodzi o sport w ramach Olimpiad Specjalnych, zapraszamy do relacji z III Śląskiego Dnia Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych.

31/10/2018, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

W ostatni dzień października, w ramach konkursu edukacyjnego „Cztery pory roku”, uczniowie szkoły podstawowej wybrali się na poszukiwanie jesiennych skarbów.

27/10/2018, Tekst, zdjęcia: SZS-P

Przedstawiciele naszej szkolnej społeczności wzięli udział w uroczystości Warsztatów Terapii Zajęciowej nr 2 w Rybniku. Zapraszamy do relacji.

26/10/2018, SZS-P, zdjęcia: A. Malinowska, P. Pawtel, J. Sobik

czyli kolejna wycieczka do sąsiednich Rud Raciborskich. Zapraszamy do fotorelacji z wycieczki grupy starszych uczniów naszej szkoły.

24/10/2018, Lucyna Łazarska
22/10/2018, Tekst i zdjęcia: Agnieszka Śpiewok

Mały kucharz i duży kucharz - taką nazwę nosi cykl zajęć zorganizowanych przez...

15/10/2018, Tekst: M. Karkowska - Kościcka, zdjęcia: M. Kasprzak

Świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości  miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów, przedszkolaków i nie tylko:) Zapraszamy do relacji i  fotogalerii z wydarzenia.