16/12/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do relacji i fotogalerii z wyjazdu naszych uczniów na Zimowy Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych do istebnej.

15/12/2019, Tomasz Ganobis, zdjęcia; Martyna Płonowska-Troszka, Tomasz Ganobis

Co roku Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci i daje im prezenty. 6 grudnia odwiedził również naszą szkołę.

13/12/2019, Tekst: Iwona Świerczyna, zdjęcia SZSP

Zapraszamy do relacji i galerii zdjęciowej z warsztatów świątecznych dla rodziców i uczniow kl. Ia, Ib oraz I,II i V oddziału RW, jakie mialy miejsce wraz z poczatkiem grudnia.

12/12/2019, Tomasz Ganobis
09/12/2019, Tekst: Iwona Bartoniek, zdjęcia: SZS-P

Grupa uczniów naszej szkoły po raz trzeci uczestniczyła w spotkaniu ze Świętym Mikołajem, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zapraszamy do relacji.

05/12/2019, Tekst, zdjęcia: Beata Liszka

Kolejny raz przyłąaczyliśmy się do szlachetnej akcji "Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia" organizowanej przez SOSW w Rybiku. Zapraszamy do relacji i fotogalerii.

03/12/2019, Tekst, zdjęcia: SZS-P

W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy uczniom, rodzicom, wszystkim pracownikom szkoły oraz znajomym za udział w charytatywnej akcji „DAJ COŚ KOLOROWEGO”.

30/11/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do relacji i fotogaleri z andrzejkowego spotkania klas II-VIII.

28/11/2019, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Agnieszka Malinowska

Zapraszamy do relacji i fotogalerii z kolejnej urodzinowej imprezy. Tym razem do grona pełnoletnich uczniów naszej szkoły dołaczyła Paulina:)

28/11/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tegorocznej edycji KONKURSU KIBICA, któy towarzyszył Mityngowi Pływackiemu.