18/12/2009

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele tradycji charakterystyczne dla poszczególnych rejonów Polski. Nasze śląskie świąteczne zwyczaje przybliżyła uczniom pani Aniela Marosz pracownik rybnickiego muzeum.

17/12/2009

Jest już tradycją, że w czasie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia jest organizowany Kiermasz adwentowy na którym można nabyć różnego rodzaju ozdoby świąteczne.

16/12/2009, Danuta Ficner

W środę 16 grudnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców oraz nauczycieli oddziałów rewalidacyjno - wychowawczych przeprowadzone przez wychowawczynię IV oddziału RW. Celem zajęć było zapoznanie obecnych z metodami i formami pracy jakie wykorzystujemy podczas zajęć z dziećmi...

09/12/2009

9 grudnia odwiedzili naszą szkołę Uczniowie Szkół Urszulińskich z Rybnika. Tradycyjnie przygotowali dla nas przedstawienie. W tym roku była to bajka o "Calineczce".

04/12/2009

W tym roku Mikołaj zawitał do drzwi naszej szkoły już 4 grudnia. Wraz ze swoim orszakiem, złożonym z aniołków, skrzatów i diabełków, wędrował od klasy do klasy, o by rozdać dzieciom prezenty.

04/12/2009

4 grudnia swoje święto obchodzili górnicy. Pracę górników przybliżyli nam uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 20 z Rybnika Gortatowic, którzy pod okiem pani Wioletty Peterko przygotowali barbórkowe przedstawienie.

26/11/2009, Lucyna Łazarska

Andrzejki to dzień kończący czas zabawy. W tradycji naszej szkoły odbywa się zawsze zabawa andrzejkowa, a w tym roku niektórzy z uczniów obchodzili to święto podwójne, gdyż na wspólną zabawę zaprosili nas koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 7.

26/11/2009, Małgorzata Dudek

26 listopada w Naszej Szkole odbyły się andrzejki. Tegoroczna zabawa została zorganizowana przez panią Małgorzatę Dudek, która wcieliła się w role czarownicy Heksy, panią Sabinę Dudek w roli czarownicy Sabriny oraz panią Agnieszkę Szulik występującą jako Jaga.

20/11/2009

20 listopada odbyła się w naszej szkole lekcja z zakresu edukacji patriotycznej pt.: "Z wędrówką po Polasce". Prócz naszych uczniów udział w niej wzięli uczniowie ze szkoły podstawowej nr 7 w Rybniku oraz z Rudy Śląskiej.

11/11/2009, Zdjęcia: Patryk Kaworek

Mityng pływacki 2009