26/03/2014, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Babcia Anielka, wraz z kurką i wierszem "W aeroplanie", odwiedziła tym razem uczniów szkoły podstawowej.

19/03/2014, Tekst: Sylwia Strokosz, zdjęcia: Monika Karkowska-Kościcka

- czyli  kolejne zajęcia  przedszkolaków z cyklu "Czytające przedszkola"

14/03/2014, Tomasz Ganobis

Msza święta szkolna w marcu.

Uwaga!!! Zmiana godziny rozpoczęcia

09/03/2014, Adrianna Kuźmińska, Iwona Świerczyna, zdjęcia: Tomasz Ganobis

Dnia 5 marca Oddziały rewalidacyjno-wychowawcze pożegnały zimę. Poprzez zmysły dzieci poznały oznaki zimy. Na zajęciach dominował smak, zapach mięty.

07/03/2014, Tekst i zdjęcia: Magdalena KasprzaK

Po raz kolejny, z okazji Dnia Kobiet, nasi wszechstronni Panowie, przygotowali rewelacyjny program artystyczny. Towarzyszyli im oczywiście członkowie zespołu wokalno -teatralnego BAJ. Zapraszamy do relacji z imprezy:)

06/03/2014, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

czyli "Czytamy dzieciom w przedszkolu".

28/02/2014, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

„Dziś w przedszkolu wielki bal…”- tymi słowami piosenki przedszkolaki zaczęły swój Wielki Bal  Karnawałowy.

28/02/2014, Tekst i zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Uczniowie kl. IIIa oraz IIIc SP  wzięli udział w Turnieju  gier i zabaw ruchowych "Cieszmy się razem".

28/02/2014, SZS-P Rybnik

Nasza placówka wzbogaciła się o kolejny sprzęt specjalistyczny - do terapii EEG Biofeedback.

27/02/2014, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

czyli kolejny konkurs edukacyjny z cyklu " Cztery pory roku", tym razem dla naszych przedszkolaków.