11/12/2014, Iwona Świerczyna

Rodzice uczniów grup rewalidacyjno - wychowawczy wspólnie spędzili przedświąteczny czas podczas spotkania integracyjnego.

10/12/2014, SZS-P, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Naszą szkołę odwiedził wyczekiwany przez wszystkich Święty Mikołaj, zapraszamy do obszernej fotogalerii z wydarzenia:)

08/12/2014, Sylwia Strokosz

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym grupa nauczycieli spotkała się podczas warsztatów "Zrób sam kartkę świąteczną".

03/12/2014, Magdalena Malok

Po raz kolejny nasi nauczyciele mieli okazję poszerzać doświadczenie zawodowe podczas wyjazdu w ramach realizowanego przez naszą placówkę  nowego projektu  Programu COMENIUS - "Uczenie się przez całe życie". Tym razem  spotkanie krajów partnerskich odbyło się w HISZPANII.

02/12/2014, Tekst: M. Karkowska- Kościcka, zdjęcia: M. Kasprzak, M. Dudek

Andrzejkowo..., ale trochę nietypowo... Nasze  czarownice dziś niezwykłe pieski wspomagały, no i przyszłość przepowiadały:)

01/12/2014, Tekst: Magdalena Kasprzak

Relacja z XXII Regionalnego Mityngu Plywackiego Olimpiad Specjalnych Rybnik 2014 oraz krótka historia ze współorganizacji  przez naszą placówkę mityngów pływackich, zapraszamy.