07/12/2018, Ilona Kobus

Zapraszamy do relacji z pierwszego wyjazdu w ramach projektu Erasmus +  „5 senses for SEN”, który odbył się do do Wellingborough w Wielkiej Brytanii.

06/12/2018, Tekst: Piotr Ogon (uczeń kl. III gimnazjum), zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Wszyscy uczniowie spotkali się z Mikołajem i z jego ekipą na sali gimnastycznej.

04/12/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Już po raz drugi grupa naszych uczniów wzięła udział w MIKOŁAJKACH zorganizowanych na Stadionie Ślaskim w Chorzowie, zapraszmay do relacji i fotogalerii z imprezy.

03/12/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Po raz XXVI współorganizowaliśmy Śląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych w Rybniku. Zapraszamy do relacji i fotogalerii z zawodów.

03/12/2018, Tekst: Agnieszka Antosz, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Podczas XXVI Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Rybniku tradycyjnie zorganizowaliśmy KONKURS KIBICA. Zapraszamy do relacji i fotogalerii z udziału rybickich placówek w wydarzeniu.

01/12/2018, Monika Karkowska-Kościcka, zdjęcia : Bernadeta Rojek

Dnia 25 listopada swoje urodziny obchodzi MIŚ i dlatego na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia.