21/04/2011, Tomasz Ganobis, zdjęcia: Magdalena Kasprzak i Tomasz Ganobis

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z tegorocznych rekolekcji wielkopostnych.

15/04/2011, Tomasz Ganobis, zdjęcia: Dorota Bajak i Tomasz Ganobis

W piątek 15 kwietnia na spotkanie z przedszkolakami przybył ks. Diakon Tomasz, który odbywa swój staż diakonacki w parafii św. Jadwigi w Rybniku na Nowinach.

14/04/2011, Zdjęcia: Joanna Ibrom-Miler, Tomasz Ganobis

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania na temat zwyczajów i tradycji okresu Wielkiego Postu i Wielkanocy przygotowanej przez panie pracujące w rybnickim muzeum.

10/03/2011, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Magdalena Kasprzak
Tradycyjnie, z okazji Dnia Kobiet, nasi panowie przygotowali program rozrywkowy.
25/02/2011, Ilona Kobus, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, Martyna Płonowska-Troszka

24 lutego o 10.30 rano w drogę wyruszył niezwykły, szkolny pociąg, który zabrał w szaloną podróż dookoła świata dzieci ze szkoły podstawowej i oddziałów rewalidacyjno-wychowawczych.

20/02/2011, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Tomasz Ganobis

Zima króluje od grudnia i jak na razie nie zamierza się skończyć. Wręcz przeciwnie, sypnęła śniegiem i szczypie mrozem.

14/02/2011, Teresa Rostkowska, zdjęcia: Lucyna Łazarska

Ludzie listy piszą...

W szkole zadziałała poczta walentynkowa. Zebrano sporą liczbę walentynkowych wyznań.

Niektórzy z adresatów do dzisiaj chodzą z uśmiechem szczęścia na twarzy. Wyznania zostały odczytane podczas imprezy dla gimnazjalistów,czternastego lutego, i trafiały prosto w serca.

13/02/2011, Agnieszka Kulczyna, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

W piątek 11 lutego, w ramach karnawałowego szaleństwa, nasze przedszkolaki odbyły między-planetarną podróż wokół SŁOŃCA, ZIEMI, MARSA i KSIĘŻYCA.

10/02/2011, Danuta Ficner, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

04 lutego w naszej szkole było wielkie święto. W tym dniu gościliśmy u nas wspaniałych gości – babcie i dziadków naszych wychowanków. W tym roku Dzień Babci i Dziadka przypadł podczas ferii.

01/02/2011, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Tomasz Ganobis

W tym roku Babcie i Dziadkowie obchodzili swoje święto w czasie ferii zimowych.

Ale ponieważ  zajmują Oni ważne miejsce w sercach wszystkich dzieci nie mogliśmy pominąć tej uroczystości  w kalendarzu szkolnych imprez.